APIE MUS - BeAWhale svetainių kūrimas / internetinių svetainių priežiūra
18 / 100 SEO Score

MES GALVOJAM KIEK KITAIP

MES GALVOJAM KIEK KITAIP

2019 m. dirbau lietuviškoje internetinių svetainių kūrimo įmonėje. Tačiau man nepatiko jų politika, nes buvau priverstas savo darbuose naudoti iš anksto paruoštus šablonus. Kompanija norėjo sutaupyti laiko ir greičiau užbaigti projektus. Daugelis svetainių kūrimo bendrovių yra orientuotos tik į skaičius – kuo daugiau projektų  su kuo mažesnėmis išlaidomis. Tačiau problema yra tokia, kad arba jūs gaunate iš anksto sukurtą svetainę, arba svetainę su nesutvarkytu back-end. Kas vyksta svetainės viduriuose nėra svarbu, nes tai nėra taip lengvai pastebima. Klientas pamatys gerai atrodančią svetainę ir dažniausiai to užteks. Problema užtat yra pakrovimo laike. Tokių įmonių svetaines užkrauna per vidutiniškai 7 sakundes. O paklausus kodėl tikriausiai kūrėjai pradės kaltinti jūsų interneto greiį. Štai todėl ir sukūriau „BeaAWhale“ preekinį ženklą, kuriam būdinga unikali kūryba ir greitas pakrovimo greitis su kuo geresne patirtimi. Suprantame kur gali kilti problemų, ir džiaugiamės galėdami padėti klientams kiekviename žingsnyje.

Mes orientuojames į išskirtinį įvaizdį. Kurdami savo projektus, žiūrime į konkurentus toje nišoje. Mes išanalizuojame jų svetaines, peržvelgiame geriausias ir blogiausias jų svetainių dalis. Visame procese mums patinka mąstyti ir žiūrėti iš potencialaus kliento akių. Viskas turėtų būti profesionaliai pagaminta, tačiau atrodyti pakankamai paprastai. Kad nei vienas žmogus nepasiklystų didžiuliam kiekyje sugrūstos informacijos. Mes pasirūpinam, kad Jūsų svetainė turėtų geriausią ir patogiausią patirtį.

VISOS KALBOS PRIIMTINOS

Mūsų rinka yra globali. Todėl mes norime turėti viską, ko Jūs galite norėti. Daugelis vietinių verslininkų nori, kad jų svetainė būtų ne vienos kalbos, tačiau dauguma interneto dizainerių gali pasiūlyti tik kelias kalbas. Tuo tarpu mes laukiame iššūkio. 

NEMOKAMA PUSLAPIO ANALIZĖ

Turite svetainę, bet nežinote, ar ji gera? Parašykite mums žinutę ir iš mūsų gausite detalią analitiką.
Galbūt svetainė tobula … o gal atrodo labai pigiai ir turėtumėte kuo greičiau viską perdaryti. Mes ne tik analizuojame
jūsų projektą, bet ir siūlome sprendimus, kurie taip pat pagerintų svetainės funkcijas ar verslo efektyvumą.

FUNKCIONALUMO GARANTIJA IR PARAMA

Po kiekvieno projekto klientams suteikiame visą reikalingą informaciją, kaip užtikrinti, kad visos svetainės funkcijos veiktų.
Kaip veikia kiekviena funkcija ir kaip viską valdyti savarankiškai. Jei kažkas sugriūna ar neveikia,
mes suteikiame visišką paramą iki 4 mėnesių nuo projekto pabaigos.

ASMENINIS DIZAINAS

Naudojant kažkieno dizainą galite atrodyti neprofesionalu. O kas nori atrodyti pigiai? Arba, kad jums nerūpi jūsų įvaizdis?
Kai kurios įmonės pasirenka pigesnius variantus – naudojasi tuo, ką randa iš interneto. Bet tai atsigręžia, kai žmonės tai supranta. Tai gali sukurti vaizdą, kad tiesiog bandote greitai uždirbti. Mes galime padėti išsiskirti iš konkurencijos su specialiai ruoštu dizainu.

VARIANTAS BET KOKIAM BIUDŽETUI

Nenorite prašmatnaus ar išskirtinio dizaino? Toks variantas neatitinka jūsų biudžeto? Mes galime dirbti ir su mažesniais biudžetais. Ši parinktis suteiks jums paprastą dizainą, daugiau dėmesio skiriant greičiui. Kartais tiesiog pakanka turėti greitą svetainę. Todėl mes taip pat džiaugiamės galėdami pasiūlyti ir šią galimybę.