...

BLOCKCHAIN PROGRAMAVIMAS

Inovatyviems verslams

-EST. 2020-

SAUGUMO GARANTIJA

RANDAT KLAIDĄ

GRĄŽINAM PINIGUS

Esame užtikrinti, jog blokų grandinės kontrakto kode nerasite jokios kritinės klaidos, todėl siūlome pinigų grąžinimo garantiją ir nemokamą sutvarkymą.

Leidžiame kurti unikalius žetonus, vaizduojančius skaitmeninio meno, kolekcininkų objektų ir kitų virtualių prekių nuosavybės teises.

padedame web3 klientams kurdami decentralizuotas programas, kurios užtikrina didesnį saugumą, skaidrumą ir efektyvumą.

Kuriame saugias ir patikimas savarankiškai vykdomus kontraktus, kurie yra parašyti Solidity kalba ir gali būti bet kurioje Ethereum grandinėje.

Turi kontraktą, bet nežinai ar jis saugus? Galime išanalizuoti ir kiekvieną kodo eilutę ir patikrindi visais žinomais „exploit” būdais.

PALAIKOMOS GRANDINĖS

Galime programuoti bet kurioje grandinėje, kuri naudoja Solidity programavimo kalbą

PROJEKTAI SU KURIAIS DIRBOME

„LITAS.io“ projekte įgyvendinome daugybę techninių sprendimų. Sukūrėme ERC20 žetoną, pagrįstą Ethereum blokų grandine, kuris yra integrali „Wonderland“ ekosistemos dalis. Atlikome išsamius tokenomics skaičiavimus, kad užtikrintume žetono stabilumą ir tvarumą. Be to, įdiegėme erc20 vesting kontraktą, užtikrinantį ilgalaikę žetonų vertę ir skaidrumą. Visą šią techninę infrastruktūrą papildėme integruodami galimybę atsiskaityti už paslaugas naudojant litus, suteikiant realų naudojimosi atvejį ir pridėtinę vertę šiam žetonui.

Sukūrėme pirmąjį ERC721 minting smart kontraktą su referral sistema, kuri apdovanoja vartotojus už NFT ir įmonės reklamavimą. Kontraktais taip pat turi atsitiktinę minting funkciją, kad būtų išvengta snipe’inimo. Be erc721 sutarties, mes taip pat sukūrėme greitą PvP šaudymo žaidimą, kuriame kaip žaidėjo personažai naudojami NFTs. Tai leidžia žaidėjams žaidime naudoti savo unikalius NFTs ir suteikia žaidimo patirčiai papildomą modifikacijos ir nuosavybės lygį.

„Futugo“ įmonei sukūrėme smart kontraktų rinkinį, įskaitant ERC721 minting kontraktą su trimis minting būdais. Taip pat sukūrėme minting sutartį naujai NFT kolekcijai naudojant sumokėtus atlygius ir ERC20 sutarties su stake funkcijomis. Bendradarbiaudami su „Chainlink“, galėjome atsitiktine tvarka sukurti ERC721 minting procesą, kad išvengtume snipe’inimo. Tai leidžia užtikrinti sąžiningą ir saugų NFT minting procesą.

„Bees2be“ projektui Ethereum tinkle sukūrėme ERC721 kontraktą, kuris leidžia sukurti iki 20 000 skirtingų NFTs. Šie NFTs yra saugiai saugomi InterPlanetary File sistemoje (IPFS), kad būtų galima juos pasiekti, bet nekeisti. „Bees2be“ svetainėje yra tiesioginis skaitiklis, kuris seka nukaldintų NFT skaičių ir likusį mint kiekį.

KOMANDA

GUSTAS

Mano tikslas – pasiūlyti geriausius sprendimus bet kokiai įmonei. Specializuojuosi interneto svetainių kūrime ir blockchain technologijose.

AIVARAS

Dirbu kurdamas, prižiūrėdamas ir diegdamas bet kokias programas, kurios atitinka naudotojo reikalavimus, naudodamas PHP.

KAROLIS

Programuoju nuo 2014 m. JS ir C yra mano darbo arkliai. Kiekvienas įgūdis yra meno forma, todėl sukurkime ką nors įkvepiančio.

LINAS

Vizualas yra svarbi kiekvieno verslo dalis. Dirbu su logotipais, rinkodaros reklamjuostėmis, individualiomis iliustracijomis ir daug daugiau.

JUSTAS

Dažniausiai svetainė yra pirmas dalykas, į kurį žmonės žiūri sužinoję apie jūsų verslą. Galiu tą pirmąją patirtį padaryti įsimintina.