BLOCKCHAIN PROGRAMAVIMAS

Inovatyviems verslams

-EST. 2020-

Kaip pirmaujantys Solidity programavimo paslaugų teikėjai, siūlome platų paslaugų spektrą, įskaitant smart kontraktų kūrimą, dApp kūrimą ir konsultacijas, padedančias kurti saugias ir patikimas decentralizuotas programas.

Esame įsipareigoję teikti aukščiausią darbo kokybę ir užtikrinti, kad jūsų dApps būtų visiškai funkcionalūs ir saugūs. Taip pat siūlome integravimo ir priežiūros paslaugas, kad jūsų dApps veiktų sklandžiai ir efektyviai.

Įgaliname kurti nepakeičiamus žetonus, kurie gali atspindėti skaitmeninio meno, kolekcionuojamų daiktų ir kitų virtualių daiktų nuosavybės teisę.

padedame web3 klientams kurdami decentralizuotas programas, kurios užtikrina didesnį saugumą, skaidrumą ir efektyvumą.

Kuriame saugias ir patikimas savarankiškai vykdomus kontraktus, kurie yra parašyti Solidity kalba ir gali būti bet kurioje Ethereum grandinėje.

Turi kontraktą, bet nežinai ar jis saugus? Galime išanalizuoti ir kiekvieną kodo eilutę ir patikrindi visais žinomais „exploit” būdais.

DECENTRALIZACIJA

Naudodamiesi mūsų Solidity programavimo paslaugomis, galite gauti daugybe decentralizuotų programų pranašumų, tokių kaip didesnis saugumas ir skaidrumas. Esame pasiryžę padėti jums pasisekti „blockchain“ ir decentralizuotų technologijų pasaulyje, o mūsų paslaugos gali suteikti jums reikalingą paramą ir patirtį, kad pasiektumėte savo tikslus.

Nesvarbu, ar esate verslas, norintis sukurti dApp savo veiklai, ar asmuo, turintis decentralizuotos programos idėją, mūsų Solidity programavimo paslaugos gali padėti įgyvendinti jūsų viziją. Susisiekite su mumis ir sužinokite daugiau apie tai, kaip galime padėti įgyvendinti įdėją.

PALAIKOMOS GRANDINĖS

Galime programuoti bet kurioje grandinėje, kuri naudoja Solidity programavimo kalbą

PROJEKTAI SU KURIAIS DIRBOME

Sukūrėme pirmąjį ERC721 minting smart kontraktą su referral sistema, kuri apdovanoja vartotojus už NFT ir įmonės reklamavimą. Kontraktais taip pat turi atsitiktinę minting funkciją, kad būtų išvengta snipe’inimo. Be erc721 sutarties, mes taip pat sukūrėme greitą PvP šaudymo žaidimą, kuriame kaip žaidėjo personažai naudojami NFTs. Tai leidžia žaidėjams žaidime naudoti savo unikalius NFTs ir suteikia žaidimo patirčiai papildomą modifikacijos ir nuosavybės lygį.

„Futugo“ įmonei sukūrėme smart kontraktų rinkinį, įskaitant ERC721 minting kontraktą su trimis minting būdais. Taip pat sukūrėme minting sutartį naujai NFT kolekcijai naudojant sumokėtus atlygius ir ERC20 sutarties su stake funkcijomis. Bendradarbiaudami su „Chainlink“, galėjome atsitiktine tvarka sukurti ERC721 minting procesą, kad išvengtume snipe’inimo. Tai leidžia užtikrinti sąžiningą ir saugų NFT minting procesą.

„Bees2be“ įmonei Ethereum tinkle sukūrėme ERC721 kontraktą, kuris leidžia sukurti iki 20 000 skirtingų NFTs. Šie NFTs yra saugiai saugomi InterPlanetary File sistemoje (IPFS), kad būtų galima juos pasiekti, bet nekeisti. „Bees2be“ svetainėje yra tiesioginis skaitiklis, kuris seka nukaldintų NFT skaičių ir likusį mint kiekį.

SUSISIEKITE SU MUMIS