...

MAKETAI IR
GRAFINIS DIZAINAS

Unikaliems verslams

-EST. 2020-

Vektorinius failus galima lengvai pakeisti bet kokiu dydžiu, neprarandant kokybės, todėl jie yra universalus ir efektyvus įrankis kuriant profesionaliai atrodančią grafiką įmonėms.

Mūsų patyrusių dizainerių komanda pasitelkia savo kūrybiškumą ir technines žinias, kad sukurtų unikalius ir profesionaliai atrodančius logotipus, atspindinčius jūsų verslo esmę.

Siūlome profesionalias rinkodaros dizaino paslaugas, kurios gali padėti Jūsų verslui pritraukti tikslinės auditorijos dėmesį ir pasiekti savo tikslus.

Jei norite pridėti aukštos kokybės, patrauklių vaizdų, mūsų agentūra gali padėti patraukti jūsų tikslinės auditorijos dėmesį ir pagerinti bendrą naudotojo patirtį.

DIZAINAS KURIS PARDUODA

Mūsų komanda ne tik pateiks vizualiai patrauklų dizainą, bet ir užtikrins, kad jūsų svetainė būtų pritaikyta mobiliesiems ekranams ir lengvai naršoma. Tai svarbu, nes vis daugiau žmonių naršydami internete naudojasi išmaniaisiais telefonais, o mobiliesiems pritaikyta svetainė gali padėti pagerinti jūsų paieškos sistemos reitingą ir padidinti matomumą internete.

Be to, mūsų svetainių kūrimo paslaugos apima tokias funkcijas kaip el. prekybos funkcijos ir tinkintos svetainių programos, kurios gali padėti pagerinti jūsų verslo veiklą ir padidinti pardavimus. Taip pat galime teikti nuolatinę priežiūrą ir palaikymą, kad užtikrintume, jog jūsų svetainė būtų atnaujinta ir toliau veiktų geriausiu pajėgumu.

TOBULAI ĮVERTINTI GOOGLE PLATFORMOJE
5/5

LOGOTIPAI

Ranka piešti logotipai apimantys visus stilius ir biudžetus

NAUJAUSI DARBAI

1

LITAS.IO

Litas – anoniminių ir decentralizuotų atsiskaitymų raktas. Sukūrėmę projektui įvaizdį. Atlikome 3D modelio gamybą, web dizainą ir smart kontraktų projektavimą bei programavimą.

2

MYGOM

„Mygom“ yra programinės įrangos kūrimo įmonė, kurios specializacija yra pažangiausių technologijų sprendimų teikimas pasaulinėms organizacijoms ir startuoliams. Sukūrėme dizainą ir sukūrėme pristatymo svetainę.

3

hayejin

Oficialus „HAYEJIN” kosmetikos atstovas Lietuvoje. Internetinė parduotuvė parduodanti įvairią Korėjietišką kosmetiką. Dirbome tiek su dizainu, tiek su internetinės svetainės kūrimu. Atlikome nemažai specifinių sisteminių funkcijų darbų.

4

ballistic freaks

Vienas įdomiausių projektų – „Balistic Freaks“. Greito tempo PvP šaudyklė, kurioje naudojama Blockchain technologija. Sukūrėme dizainą, svetainę, išmaniąsias sutartis ir žaidžiamą „blockchain“ žaidimą.

5

SMART DRUGs

“Smart Drugs” yra natūralūs nootropiniai papildai, skirti intensyviam darbui. Mūsų darbas buvo vartotojo patirties kūrimas ir šio produkto internetinės parduotuvės kūrimas.

KOMANDA

GUSTAS

Mano tikslas – pasiūlyti geriausius sprendimus bet kokiai įmonei. Specializuojuosi interneto svetainių kūrime ir blockchain technologijose.

AIVARAS

Dirbu kurdamas, prižiūrėdamas ir diegdamas bet kokias programas, kurios atitinka naudotojo reikalavimus, naudodamas PHP.

KAROLIS

Programuoju nuo 2014 m. JS ir C yra mano darbo arkliai. Kiekvienas įgūdis yra meno forma, todėl sukurkime ką nors įkvepiančio.

LINAS

Vizualas yra svarbi kiekvieno verslo dalis. Dirbu su logotipais, rinkodaros reklamjuostėmis, individualiomis iliustracijomis ir daug daugiau.

JUSTAS

Dažniausiai svetainė yra pirmas dalykas, į kurį žmonės žiūri sužinoję apie jūsų verslą. Galiu tą pirmąją patirtį padaryti įsimintina.