...

INTERNETINĖS SVETAINĖS

Inovatyviems verslams

-EST. 2020-

PASIRINKIMAS BE RIZIKOS

REZULTATAS DŽIUGINS

ARBA

GRĄŽINSIM PINIGUS

NEMOKAMA KONSULTACIJA

ATRAŠOM PER 2H

ARBA

DOVANOJAM 100€

Kuriame asmenines svetaines, kuriose pristatomi asmens darbai ir įgūdžiai konkrečioje srityje.

Specializuojamės didelio našumo, vizualiai stulbinančių ir lengvai prižiūrimų svetainių kūrime.

Verslo svetainė gali būti vertinga rinkodaros ir komunikacijos priemonė verslui ir gali padėti generuoti daugiau pardavimų.

Svetainė sukurta, kad atitiktų konkrečius verslo ar asmens poreikius ir tikslus, suteikiant asmeninę patirtį internete.

GERIAUSIOS PASLAUGOS RINKOJE

LAIMINGŲ KLIENTŲ
0 +
KOKYBĖS UŽTIKRINIMAS
0 %
PADIDINTI PARDAVIMAI
0 %

KĄ APIE MUS SAKO KITI

Sabina

STOVYKLA LAIKAS

Nuostabu! Žodis, kuris apibūdina mums sukurtą svetainę! Mūsų poreikiai buvo kiek kitokie nei standartinės svetainės- vaikų vasaros stovykla. Norėjosi daug ryškių spalvų, žaismingumo ir paprastai prieinamos informacijos. Viskas, ko buvo prašoma įvykdyta su kaupu! Dar labai galime pasidžiaugti komunikacija. Ne kart vis norėjom ką nors pridėti, vis sumastydavom naujos informacijos, o atsakyta ir įgyvendinta būdavo labai greit. Labai džiaugiamės šiuo darbu! Ačiū.

Tomas

LITAS IO

Bendradarbiaujame virš metų su įvairiais projektais. Ši jaunatviška komanda tikrai sužibėjo! Per tokį laiką ir tiek skirtingų užduočių dar nei karto nenuvylė. Jie kūrybingi ir neįtikėtinai greiti sprendžiant užduotis. Labai geras požiūris į darbą. O sukurto produkto kokybė yra visiškai nuostabi. Platformos, kurias jie sukūrė, yra ne tik funkcionalios, bet ir išties akį traukiančios ir profesionalios. 

Rimantas

SMART DRUGS

Ieškojome kūrybingo sprendimo mūsų startuoliui ir BeAWhale komanda pateikė labai gerą rezultatą. Akį traukiantis ir Interaktyvus dizainas bei aiški struktūra padarė mūsų svetainę patrauklią ir funkcionalią. Džiaugiamės dėmesiu smulkmenoms ir nuolatiniu bendravimu per visą projektą. Ačiū už jūsų darbą ir kūrybiškumą.

Aurimas

ETERNIS

Dirbu su Gustu jau daugiau nei pusę metų ir galiu jį apibūdinti tik geriausiais žodžiais. Mūsų pirmasis bendras projektas buvo mūsų kompanijos tinklalapis. Susitarimas dėl projekto vyko sklandžiai, o net ir pasikeitus projekto kryptims, viskas buvo greitai ir efektyviai sureguliuota. Gustas tapo neatsiejama mūsų komandos dalimi dėl savo plačios kompetencijos įvairiose srityse. Šiuo metu dirbame su „Smart Contracts“, žaidimų Web3 architektūra, trečiųjų šalių (third-party) integracija į projektą, ir esu visiškai patenkintas Gusto profesionalumu. Jo gebėjimas prisitaikyti prie įvairių technologijų ir projektų yra neįkainojamas mūsų verslui.

TOBULAI ĮVERTINTI VISOSE PLATFORMOSE
5/5

NAUJAUSI DARBAI

1

LITAS.IO

Litas – anoniminių ir decentralizuotų atsiskaitymų raktas. Sukūrėmę projektui įvaizdį. Atlikome 3D modelio gamybą, web dizainą ir smart kontraktų projektavimą bei programavimą.

2

MYGOM

„Mygom“ yra programinės įrangos kūrimo įmonė, kurios specializacija yra pažangiausių technologijų sprendimų teikimas pasaulinėms organizacijoms ir startuoliams. Sukūrėme dizainą ir sukūrėme pristatymo svetainę.

3

hayejin

Oficialus „HAYEJIN” kosmetikos atstovas Lietuvoje. Internetinė parduotuvė parduodanti įvairią Korėjietišką kosmetiką. Dirbome tiek su dizainu, tiek su internetinės svetainės kūrimu. Atlikome nemažai specifinių sisteminių funkcijų darbų.

4

ballistic freaks

Vienas įdomiausių projektų – „Balistic Freaks“. Greito tempo PvP šaudyklė, kurioje naudojama Blockchain technologija. Sukūrėme dizainą, svetainę, išmaniąsias sutartis ir žaidžiamą „blockchain“ žaidimą.

5

SMART DRUGs

“Smart Drugs” yra natūralūs nootropiniai papildai, skirti intensyviam darbui. Mūsų darbas buvo vartotojo patirties kūrimas ir šio produkto internetinės parduotuvės kūrimas.

KOMANDA

GUSTAS

Mano tikslas – pasiūlyti geriausius sprendimus bet kokiai įmonei. Specializuojuosi interneto svetainių kūrime ir blockchain technologijose.

AIVARAS

Dirbu kurdamas, prižiūrėdamas ir diegdamas bet kokias programas, kurios atitinka naudotojo reikalavimus, naudodamas PHP.

KAROLIS

Programuoju nuo 2014 m. JS ir C yra mano darbo arkliai. Kiekvienas įgūdis yra meno forma, todėl sukurkime ką nors įkvepiančio.

LINAS

Vizualas yra svarbi kiekvieno verslo dalis. Dirbu su logotipais, rinkodaros reklamjuostėmis, individualiomis iliustracijomis ir daug daugiau.

JUSTAS

Dažniausiai svetainė yra pirmas dalykas, į kurį žmonės žiūri sužinoję apie jūsų verslą. Galiu tą pirmąją patirtį padaryti įsimintina.