Svetainių Kūrimas ir Dizainas

Kaip įmonė, kuri specializuojasi interneto svetainių kūrime ir kūrime, manome, kad gerai suplanuota ir funkcionali svetainė yra labai svarbi bet kokio verslo sėkmei. Šiuolaikiniame skaitmeniniame amžiuje buvimas internete yra būtinas norint pasiekti klientus ir su jais bendrauti. Profesionaliai sukurta svetainė gali padėti jūsų verslui išsiskirti iš konkurentų ir sukurti pasitikėjimą potencialiais klientais.

Mūsų patyrusių interneto dizainerių ir kūrėjų komanda gali sukurti tinkintą svetainę, pritaikytą jūsų verslo poreikiams ir tikslams. Dirbsime su jumis, kad suprastume jūsų viziją ir sukurtume svetainę, kuri demonstruotų jūsų prekės ženklą ir efektyviai perduotų jūsų pranešimą tikslinei auditorijai.

Kuriame asmenines svetaines, kuriose pristatomi asmens darbai ir įgūdžiai konkrečioje srityje.

Kuriame platformas, kurios leidžia įmonėms parduoti savo produktus ir paslaugas tiesiogiai klientams internetu.

Verslo svetainė gali būti vertinga rinkodaros ir komunikacijos priemonė verslui ir gali padėti generuoti daugiau pardavimų.

Svetainė sukurta, kad atitiktų konkrečius verslo ar asmens poreikius ir tikslus, suteikiant asmeninę patirtį internete.

DIZAINAS KURIS PARDUODA

Mūsų komanda ne tik pateiks vizualiai patrauklų dizainą, bet ir užtikrins, kad jūsų svetainė būtų pritaikyta mobiliesiems ekranams ir lengvai naršoma. Tai svarbu, nes vis daugiau žmonių naršydami internete naudojasi išmaniaisiais telefonais, o mobiliesiems pritaikyta svetainė gali padėti pagerinti jūsų paieškos sistemos reitingą ir padidinti matomumą internete.

Be to, mūsų svetainių kūrimo paslaugos apima tokias funkcijas kaip el. prekybos funkcijos ir tinkintos svetainių programos, kurios gali padėti pagerinti jūsų verslo veiklą ir padidinti pardavimus. Taip pat galime teikti nuolatinę priežiūrą ir palaikymą, kad užtikrintume, jog jūsų svetainė būtų atnaujinta ir toliau veiktų geriausiu pajėgumu.

SPRENDIMAI KIEKVIENAM BIUDŽETUI

EKONOMIŠKAS

STANDARTINIS

PROFESIONALUS

MŪSŲ DARBAI

1

MYGOM

„Mygom“ yra programinės įrangos kūrimo įmonė, kurios specializacija yra pažangiausių technologijų sprendimų teikimas pasaulinėms organizacijoms ir startuoliams. Sukūrėme dizainą ir sukūrėme pristatymo svetainę.

2

hayejineurope

Oficialus „HAYEJIN” kosmetikos atstovas Lietuvoje. Internetinė parduotuvė parduodanti įvairią Korėjietišką kosmetiką. Dirbome tiek su dizainu, tiek su internetinės svetainės kūrimu. Atlikome nemažai specifinių sisteminių funkcijų darbų.

3

NEGYVAS ETERIS

„Negyvas eteris“ yra vienas populiariausių lietuviškų podcast’ų, kuriuose dalyvauja Mantas Katleris, Rolandas Mackevičius ir Mantas stonkus. Sukūrėme dizainą ir sukūrėme elektroninės prekybos platformą.

4

ballistic freaks

Vienas įdomiausių projektų – „Balistic Freaks“. Greito tempo PvP šaudyklė, kurioje naudojama Blockchain technologija. Sukūrėme dizainą, svetainę, išmaniąsias sutartis ir žaidžiamą „blockchain“ žaidimą.

5

SMART DRUGs

“Smart Drugs” yra natūralūs nootropiniai papildai, skirti intensyviam darbui. Mūsų darbas buvo vartotojo patirties kūrimas ir šio produkto internetinės parduotuvės kūrimas.